نرم افزار هتل شرکت طلوع

نرم_افزار_هتل_شرکت_طلوع

درباره شرکت فنی مهندسی طلوع زاینده رود

شرکت طلوع زاینده رود از سال ۱۳۸۵ اختصاصا در زمینه طراحی، تولید، فروش و پشتیبانی نرم افزار های هتل تحت برند طلوع (سان رایز) فعالیت می نماید. در حال حاضر نسخه های متفاوتی از نرم افزار هتلداری این شرکت در بیش از ۷۰۰ مجموعه اقامتی (هتل – متل – هتل آپارتمان) در استان های اصفهان – آذربایجان غربی – آذربایجان شرقی – اردبیل – گیلان – مازندران – خراسان – سیستان و بلوچستان – هرمزگان – بوشهر – خوزستان – فارس – یزد – چهارمحال بختیاری – مرکزی – لرستان و تهران، نصب و در حال استفاده و بهره برداری می باشد.

اعتبار طلوع به میزان رضایتمندی مشتریان از محصولات و خدمات پس از فروش این شرکت می باشد و همواره تلاش می شود تا با استفاده از علم و تکنولوژی روز، در انجام این مهم در همه عرصه ها پیشتاز باشد.
مجموعه نرم افزار های هتلداری طلوع، جهت جمع آوری، یکپارچه سازی و بهینه نمودن اطلاعات، ابزار مدیریتی و کاملی می باشد که تمامی آنچه را که مدیریت هتل بدان نیازمندند را فراهم نموده است و تمامی نیاز های عملیاتی هتل را با استفاده از اطلاعات کسب شده، به درست ترین شکل ممکن، مدیریت می نماید.

نرم افزار هتلداری شرکت طلوع با دارا بودن بیش از ۷۰۰ مجموعه ی اقامتی در سراسر کشور، سهم بزرگی از بازار نرم افزار های مدیریت هتلداری در ایران را به خود اختصاص داده است.
از نظر مشتریان ما، نرم افزار هتلداری طلوع یکی از جامع ترین نرم افزار های هتلداری در ایران می باشد که دارای امکانات فراوانی است. به نحوی که اکثر فرآیند های اجرایی هتل همانند: پذیرش و رزرواسیون هتل، صندوق ها، خانه داری هتل، مراسمات و تشریفات هتل، رزرواسیون آنلاین، حسابداری ،کاست کنترل (کنترل هزینه)، بهای تمام شده ، سود و زیان قسمت های مختلف مجموعه، پیاده سازی حسابداری صنعتی و . . .  را به دو زبان فارسی و لاتین به شیوه ای نوین مدیریت و کنترل می نماید.

این نرم افزار امکان برقراری ارتباط با اکثر تجهیزات و وسایل مورد استفاده در صنعت هتلداری مانند: سیستم مخابراتی، سیستم قفل کارتی ، سیستم مدیریت انرژی در ساختمان، نرم افزار مالی اداری و  سیستم حسابداری و غیره را دارد (بیش از ۱۰۰۰ رابط با تجهیزات گوناگون).

اهداف شرکت فنی مهندسی طلوع زاینده رود

رسالت شرکت طلوع زاینده رود، تامین و ارائه خدمات نرم افزاری و سخت افزاری در راستای رفع نیازمندی هتل ها و مجموعه های اقامتی و بوم گردی می باشد. ما با تلاش در جهت مشاوره و تهیه ملزومات مربوط به هتل و مجموعه های اقامتی، سعی در کسب بهترین نتیجه را برای مشتریان خود خواهیم داشت. شرکت طلوع زاینده رود در رشته هتلداری و آموزش هتل گام برداشته و آماده ارائه مشاوره و پاسخگویی به نیازهای سخت افزاری و نرم افزاری صنعت هتل کشور می باشد.